קונים רכב חדש? אתם צריכים מימון לרכב

אם אתם מתעניינים בנוגע לקניית רכב חדש, אתם צריכים להכיר את מסלולי מימון הרכב, שבהם תוכלו לרכוש רכבים חדשים ישר מהניילונים אפילו ללא מקדמה.

אתם מקבלים למעשה הלוואה מחברת הליסינג שנפרסת על 36 חודשים, ומאפשרת לכם לקנות רכב בצורה הנוחה ביותר, מבלי להחנק כלכלית.

כשאתם קונים רכב בצורה כזו, אתם ניגשים לכל תהליך רכישת הרכב בצורה הרבה יותר טובה -אתם יכולים לשקול אפשרויות של רכבים שונים, ולשים את הפונקציה של המחיר קצת יותר בצד.

קניית רכב חדש בעידן המודרני

אז כמו שאמרנו, היום ניתן לקנות רכב חדש ללא בעיה. וזה דיי שונה ממה שהיה פעם, שאנשים היו צריכים לחסוך ממון רב בזמן שהם רק חולמים על רכב חדש.

באותם זמנים שוק יד 2 היה באמת מאוד חום בתחום הרכב, מכיוון שלקנות רכב חדש זה באמת לא היה קל. אז מהבחינה הזאת, אין ספק שזו ברכה גדולה שהיום ניתן לקנות כמעט כל רכב עם מסלולי מימון ולהגשים את החלום לנהוג ברכב חדש, בטיחותי, איכותי וחסכוני.

שירות שירות ושירות

אז אם אתם הולכים על זה, על קניית רכב חדש מחברת ליסינג, אנו ממליצים לכם לא להתפשר על שירות שהוא פחות ממצוין. לפקטור השירות יש השפעה אדירה על חווית הרכישה שלכם, על המחיר שתקבלו וגם על ההתקשרות שלכם עם חברת הליסינג בהמשך, במידה ותרצו למשל לבצע טרייד אין רכב לטובת רכב חדש יותר.

איזה קטגוריות רכבים זוכות למימון?

אין רכב שאי אפשר לקבל עליו מימון! אנחנו מדברים על כמובן רכבי מיני, סופר מיני, רכבים משפחתיים, טנדרים, רכבים מסחריים גדולים, רכבים מסחריים קטנים ואפילו – רכבי יוקרה, רכבי ספורט, ג’יפים ורכבי מנהלים.

מסיבה זו, אנשים מוצאים את מסלולי מימון הרכב כהאופציה הטובה ביותר עבור רכישת רכב חדש, ואפילו אם יש להם כסף מזומן!
מדוע? בכלל שגם אם יש לכם את הכסף במזומן – כשהריביות כל כך נמוכות והתנאים כל כך טובים, בחירת מימון רכב הופכת את התשלום לנוח ובטוח יותר, כאשר פורסים אותו על גבי 36 חודשים, מאשר תשלום במזומן.

אצלנו תקבלו את ההחזר החודשי הנמוך בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכבי שטח הם הפרטנטרים המושלמים לאוהבי טיולים וקמפינג. הם מציעים את החופש לגלות יעדים מרוחקים ולפגוש מקומות שלא יהיו נגישים עם מכונית רגילה.   הנה