רנו מאסטר – מסחרית עם כתר על הראש

רנו מאסטר היא מסחרית פופולרית מאוד בישראל, ולא סתם כך. הסיפור התחיל כשרנו התחילה לשווק את המאסטר בתחילת שנות ה- 80 ועשתה מהפכה בשוק הרכבים המסחריים הגדולים, שהגיע בגלים שונים שמתאימים לכל צורך אפשרי של בעלי עסקים שצריכים רכב מסחרי גדול. הגיוון במימדים היה גם מבחינה חיצונית, וגם מבחינת המרווח הפנימי.

מרווח פנימי שהופך את המאסטר למשרד נייד

חוץ מהפרקטיות של הרנו מאסטר לעסק – המאסטר היא גם נוחה במיוחד למאסטר האמיתי – מי שיושב במושב הנהג. המאסטר עושה את זה עם מושב נהג נוח במיוחד עם תנוחה גבוהה המאפשרת הסתכלות מרחבית על כל מה שקורה מסביב למסחרית הגדולה. בנוסף, גם איכות החומרים והבנייה מרגישה מושקעת, מה שהופך את השהיות הארוכות במסחרית לנוחות, חשוב במיוחד מכיוון שבעלי עסקים נוטים להיות ברכבים חלק גדול מהיממה.

תאי אחסון

בנוסף, במאסטר יש לא מעט תאי אחסון ומשטחים שנוח לעבוד איתם – כמו למשל להניח עליהם מסמכים, מחשב נייד או אפילו לאכול את ארוחת הצהריים. כל אלה הופכים את הרנו מאסטר למה שנקרא “משרד נייד” – משרד על גלגלים – אתם במסחרית אבל יכולים לנהל את העסק שלכם גם בדרכים.

רנו מאסטר – מנוע מצטיין

עם כל הכבוד לנוחות ולמרווח הפנימי, איך הביצועים? אז לרנו מאסטר מנוע המציג יעילות ואיכות – וזה בא לידי ביטוי בכל חלקי הנסיעה, מההתנעה, הלחיצה על הגז והעברת ההילוכים – המאסטר מאפשרת נסיעה חלקה ונעימה גם בעיר וגם בכבישים המהירים

רנו מאסטר ב- 100 אחוז מימון ללא מקדמה

בתור בעלי עסקים אתם יודעים כמה חשוב הרכב לעסק שלכם, במיוחד אם מדובר ברכב מסחרי, ואין לכם זמן לבזבז – אתם צריכים את הרכב כאן ועכשיו – ולא תמיד יש לכם כסף מזומן לרכוש את הרכב – לכן חברות הליסינג מציעות מסלולי מימון רכב עם 100 אחוז מימון לרכב ללא מקדמה, שיאפשרו לכם לקנות רנו מאסטר במימון ולקבל אותה במהירות האפשרית. בנוסף, אם ברושתכם רכב מסחרי ישן, חלק מחברות הליסינג מציעות מסלולי טרייד אין לרכב בהם תוכלו להחליף ראש בראש את המסחרית הישנה ברנו מאסטר חדשה. תתחדשו!

אצלנו תקבלו את ההחזר החודשי הנמוך בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכבי שטח הם הפרטנטרים המושלמים לאוהבי טיולים וקמפינג. הם מציעים את החופש לגלות יעדים מרוחקים ולפגוש מקומות שלא יהיו נגישים עם מכונית רגילה.   הנה