דרכים יעילות להוזיל את הביטוח לקראת סוף 2020

אחת ההוצאות המשמעותיות עבור כל מי שמחזיק רכב פרטי ברשותו, היא הוצאה על ביטוחי רכב. מדובר בהוצאה מאוד משמעותית מאחר ועל כל בעל רכב לשלם אלפי שקלים בשנה, על מנת ליהנות מפוליסת ביטוח, בין אם זה ביטוח חובה שהמדינה מחייבת אותו לעשות ובין אם זה ביטוח מקיף שהוא רוכש, על מנת לבטח את הרכב שלו מפני תאונות, גניבות, חבלות או כל דבר אחר.

לשמחתם של בעלי רכב, כל אחד יכול לבצע בדיקה מקיפה איזה סוג ביטוח יכול להתאים לו, בין אם זה מבחינה כלכלית ובין אם זה מבחינות אחרות. היום אפשר למצוא מידע רחב על פוליסות של חברות ביטוח שונות, להשוות, לבדוק, ואז להחליט איזו פוליסה לקנות. למעשה, הרעיון הוא לעשות כמין מכרז בין החברות השונות.

כך למשל נוהגים במקרה של ביטוח רכב לעובדי מדינה. כידוע, עובדי מדינה מקבלים תנאים מאוד טובים במסגרת עבודתם באופנים שונים. הם מקבלים הטבות מעצם זה שיש מאחוריהם כוח משמעותי שעוזר להם בכך, וכן מעצם העובדה שמדובר בכח קנייה משמעותי מאוד.

מדי שנה או מדי מספר שנים, יש מכרז על ביטוח רכב לעובדי מדינה. אל המכרז ניגשות חברות ביטוח שונות, מציגות את האופציות שעומדות לרשותן, מה הן מוכנות להציע לצרכן, קרי לעובד המדינה, וכך המדינה מחליטה עם מי לעבוד. זו שיטה ידועה, פופולארית ויעילה לצורך חסכון בעלויות.

אך לא רק המדינה יכולה לעשות את זה, גם אזרחים מהשורה, אנשים פרטיים, שמעוניינים לרכוש ביטוח רכב יכולים להוזיל עלויות בצורה כזו. כעת שאנחנו עומדים בפני סופה של שנת 2020, זה רלוונטי להתחיל ולבדוק כיצד ניתן להוזיל עלויות, על מנת לרכוש ביטוח רכב בצורה נכונה וזולה, ביחס להוצאה הנוכחית על הביטוח וכן ביחס למחיר בו הוא מוצע באופן רשמי.

כיצד מוזילים עלויות לפוליסת ביטוח רכב

לפני שנסביר כיצד מוזילים עלויות, חשוב להדגיש שתי נקודות משמעויות. הראשונה, ככל שרוכשים יותר פוליסות, כך המחיר יהיה נמוך יותר. לחברה יש אינטרס למכור לכמות גדולה של אנשים, אז אם פונים אליה באופן קבוצתי, יהיה לה עניין להציע פוליסות במחיר מוזל יותר, כך היא תוכל למכור אותו בצורה כזו ולא בצורה יחידנית ללקוח ספציפי.

נקודה שנייה שחשוב להדגיש, עלות הפוליסה תלויה במשתנים שונים, למשל, גיל, שנות ותק, היסטוריה כנהג ועוד. אלו משתנים שיכולים להשפיע על המחירים ועל התנאים.

הוזלה של פוליסת ביטוח רכב, מתבצעת על ידי בדיקה של פוליסות מטעם חברות שונו. כך מזהים מה התנאים של כל פוליסה, מה העלויות, ומחליטים מה הכרחי ומה לא. בהתאם פונים לחברה בבקשה לקבל הצעה, כשהמטרה היא להתמקח על המחיר, על מנת להוזיל אותו באופן כזה שיתאים לתנאים שעומדים לרשותנו.

אצלנו תקבלו את ההחזר החודשי הנמוך בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכבי שטח הם הפרטנטרים המושלמים לאוהבי טיולים וקמפינג. הם מציעים את החופש לגלות יעדים מרוחקים ולפגוש מקומות שלא יהיו נגישים עם מכונית רגילה.   הנה