למה לעשות השוואת מחירי ביטוח רכב לפני שרוכשים?

ביטוח רכב הוא עניין רציני, בין אם אתם חושבים לבטח רק בביטוח חובה, או לבחור חבילה הכוללת את שלושת הביטוחים, ביטוח חובה, מקיף וצד ג. השוואת מחירי ביטוח הינה פעולה המקנה לנו מספר רב של יתרונות שאין הלקוח מודע אליהן כלל. מהם היתרונות שיש בהשוואת מחירי ביטוח רכב?

כולם עושים השוואת מחירי ביטוח! לא באמת…

בשביל להמחיז לכם עד כמה אנו פועלים באופן אוטומטי, הסתכלו על ההורים שלכם או אפילו על עצמכם. ביום בו אנו מקבלים את בקשת אישור ביטוח רכב, אנו לא חושבים כלל אולי נמצא מחירים טובים יותר, או אפילו מסלול מעניין יותר באותו המחיר…

אנו פשוט עובדים על אוטומט. מה אם נאמר לכם שדרך השוואת מחירים (פעולה שלוקחת 5 דקות) אתם יכולים לחסוך מאות שקלים בשנה, ואלפי שקלים לאורך השנים? לפני שאתם מחדשים את ביטוח הרכב, המתינו 5 דקות ועשו השוואת מחירים.

 

מהם היתרונות של השוואת מחירי ביטוח רכב?

  • הכרת כל החברות – רק ברגע שאתם תעשו השוואת מחירים תכירו את כל האופציות העומדות לרשותכם. ברגע שכל חברות הביטוח מוצגות במקום ספציפי, חברות הביטוח יעשו הכל בכדי למשוך את העיניים שלכם. לכן, לרוב תמצאו מחירים אטרקטיביים יותר באתרי השוואת מחירים, מסלולים מגוונים, ודילים משתלמים יותר מאשר באתרי הבית של חברת הביטוח עצמה.
  • קלף מיקוח – “דע את האויב”, כאשר אתם יודעים מהן ההצעות העומדות לרשותכם, אתם יכולים להשתמש בהם כקלף מיקוח. בסופו של דבר חברת הביטוח רוצה כל לקוח ולקוח, במקרה שיש הצעה טובה יותר תוכלו לציין זאת בפני חברת הביטוח המציעה לכם את שירותיה. סביר להניח שברגע שתציינו את קלף המיקוח שלכם, או שמחיר הביטוח ירד אצל המתחרה או שיוצע לכם מסלול טוב יותר.

איפה עושים השוואת מחירים?

קיימים היום עשרות אתרים של השוואות מחירים, עליכם למצוא את האתר אשר מציע לכם את השירות המהיר ביותר, המובן והמגוון. ככל שיש לכם יותר אפשרויות באתר כמו תקציב, סינון וכד’, כך תוכלו למצוא את חברת הביטוח המתאימה לכם בצורה יותר מהירה. בדרך כלל כאשר תגיעו לחברה אותה תרצו, האתר להשוואת מחירים יציג לכם קישור לסגירת העסקה.

מומלץ תמיד בזמן השוואת מחירים לשבת עם דף ועט, לקחת את הזמן לחשוב מה עדיף לכם. סביר להניח ותמצאו הרבה חברות שאינכם מכירים בכלל, וייתכן והם יציעו לכם מחירים מאוד אטרקטיביים, אל תמהרו לחתום לפי המחיר.

במקרה בו חברת הביטוח אינה מוכרת, היינו ממליצים לכם לקרוא עליה מעט, ובכל מצב להימנע ממחירים מחשידים. זאת לא הפעם הראשונה שאתם מבטחים את הרכב, שימו לב לכל נקודה בה אתם מרגישים חוסר ביטחון לגבי האינפורמציה שנמצאת מולכם ופעלו בהתאם.

אצלנו תקבלו את ההחזר החודשי הנמוך בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכבי שטח הם הפרטנטרים המושלמים לאוהבי טיולים וקמפינג. הם מציעים את החופש לגלות יעדים מרוחקים ולפגוש מקומות שלא יהיו נגישים עם מכונית רגילה.   הנה