פולקסווגן קראפטר במימון רכב

הקראפטר היא אחת המסחריות הפופולריות ביותר בישראל. היא משווקת בישראל בכמה גרסאות הכוללות ממדי אורך, גובה ותיבות הילוכים שונות.

הקראפטר היא מסחרית שגודלה הפיזי הוא על הגבול עליו ניתן לנהוג גם עם רישיון ב’,  ולכן היא מתאימה לקהל גדול ביותר של אנשי עסקים שצריך רכב מסחרי גדול ללא הצורך ברישיון ג’.

בנוסף לכך, הקראפטר פופולרית במיוחד בקרב מסלולי מימון רכב שמציעות חברות הליסינג השונות, שמותאמים בעיקר לבעלי עסקים שצריכים רכב מסחרי בתנאי התשלום הנוחים והגמישים ביותר.

איך נראית הקראפטר מבפנים?

ובכן, הקראפטר מאוד מושקעת מבפנים, וברגע שנכנסים אליה מתפעלים לטובה. כאשר תפתחו את הדלת, תראו שנוח מאוד להיכנס על הקראפטר בגלל ידיות אחיזה המאפשרות גישה טובה לתא הנהג, והידיות האלה הן דיי חובה בגלל שהמושבים של הקראפטר דיי גבוהים.

הקראפטר מאפשרת שדה נהיגה רחב, אלמנט שחשוב ביותר כשאנחנו מדברים על מסחריות בגודל הזה. שדה הראייה הרחב בגלל מראות הצד הענקיות מאפשר שליטה מרבית במתרחש מסביב למסחרית.

חווית המשתמש בקונסולה של הקראפטר טובה מאוד וקל להבין איזה כפתור מפעיל כל פונקציה.

המושבים ניתנים לכוונון מושלם לפי רצונות היושב עליהם, הן מבחינת זוויות והן מבחינת גובה.

בתוך הקראפטר
בתוך הקראפטר

פולקסווגן קראפטר – חווית נסיעה איכותית

כאמור, הקראפטר היא מסחרית דיי גדולה, אך עם זאת תחושת הנסיעה בה היא זורמת וקלילה, וכן – גם בתוך העיר וגם מחוץ לעיר הקראפטר עושה את העבודה. אחד הדברים שהכי שמים לב אליו הוא המתלים הרכים של המסחרית, שמרככים מאוד מהמורות בכביש, והופכים אותה למסחרית מושלמת עבור אזורי מסחר עם כבישים רעועים.

פולקסווגן קראפטר ב- 100 אחוז מימון ללא מקדמה

אם אתם צריכים רכב מסחרי איכותי וגדול, פולקסווגן קראפטר הוא בין האפשרויות הטובות ביותר בשוק. צריכים את הרכב באופן מיידי ובתנאים נוחים? בחברות הליסינג המובחרות תוכלו לקבל הצעה על מסלול מימון מלא לרכב – עם אפשרויות הלוואה של עד 100 אחוז מעלות הרכב ללא מקדמה.

בדרך זו, אתם מתחדשים בקראפטר ומקבלים אותה כבר באותו יום, וכל זה בתנאי תשלום נוחים וגמישים, על ידי פריסת התשלום ל- 36 חודשים.

פולקסווגן קראפטר
פולקסווגן קראפטר

אצלנו תקבלו את ההחזר החודשי הנמוך בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכבי שטח הם הפרטנטרים המושלמים לאוהבי טיולים וקמפינג. הם מציעים את החופש לגלות יעדים מרוחקים ולפגוש מקומות שלא יהיו נגישים עם מכונית רגילה.   הנה