קיה סורנטו עכשיו גם בגרסה היברידית נטענת!

קיה סורנטו היא מכונית פנאי נהדרת שהדור החדש והרביעי שלה הגיעה לישראל כבר בתחילת 2020 עם חידושים שהפכו אותה לטובה מתמיד. לכל חובבי מכונית הפנאי הפופולרית מגיעה הפתעה נוספת, בדמות גרסה היברידית נטענת שלוקחת את כל היתרונות של הסורנטו ומשלבת אותם עם טכנולוגיה ירוקה וחסכונית ואפשרות הטענה של המכונית. גרסה זו עדיין לא משווקת, אך היא צפויה להיות משווקת באירופה ב- 2021 ובהמשך נדע מתי היא תגיע לישראל.

יחידת ההנעה של הקיה סורנטו

יחידת ההנעה של הגרסה ההיברידית נטענת משולבת ב- 2 מנועים, כאשר המנוע הראשון הוא מנוע טורבו בנזין בנפח 1.6 ליטר, עם 180 כוחות סוס, מומנט מרבי 27 קג”מ, והמנוע השני הוא מנוע חשמלי עם 91 כוחות סוס ומומנט מרבי של 31 קג”מ.  ביחד, שני המנועים הופכים גרסה זו של הקיה סורנטו לרכב יעיל, חסכוני וחזק.

קיה סורנטו
קיה סורנטו

קיה סורנטו – בטיחותית מתמיד

עם כל האיכויות של יחידת ההנעה המשולבת החדשה, קיה סורנטו ממשיכה את הקו הבטיחותי שלה עם אבזור איכותי במיוחד הכולל: מערכת להתרעת עייפות הנהג, מערכת לבלימת חירום אוטונומית שמזהה תנועת הולכי רגל ורכבים מלפנים הרכב, התרעת רכבים בשטחים מתים, מערכת לתיקון סטייה מנתיב ועוד כמה מערכות שהופכות את הקיה סורנטו לרכב משפחתי מהשורה הראשונה.

רכבים חשמליים במימון מלא לרכב

גם את הקיה סורנטו היבריד-נטענת החדשה ניתן יהיה לקנות בחברות הליסינג במסגרת ליסינג מימוני. בליסינג מימוני ניתן לקבל הלוואת מימון רכב עד 100 אחוז ממחירו, ללא מקדמה. התשלומים על הרכב מתחלקים ל- 36 חודשים או לפי גובה התשלומים שנוח לכם לשלם. חברות ליסינג שונות מציעות תנאים שונים כמו ריביות שונות, מקדמות שונות ואפשרויות טרייד אין.

אנו ממליצים לכם לבחור בקפידה את חברת הליסינג שתציע לכם את התנאים הטובים ביותר. למשל, חברת ליסינג שמציעה קניית רכב ב- 100 אחוז מימון ללא מקדמה, ריביות כמה שיותר נמוכות ואפשרות לבצע טרייד אין לרכב לאחר 36 חודשים, טרייד אין שבו תוכלו להחליף את הרכב הקודם שלכם לדגם חדש ומעודכן, ובצורה זו לא להתעסק עם הכאב הראש של מכיר הרכב הקודם, והכי חשוב – לנהוג ברכב משנתון חדש ומעודכן יותר.

אצלנו תקבלו את ההחזר החודשי הנמוך בישראל. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות נוספות שעלולות לעניין אותך

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכב שטח: לאוהבי הטיולים והקמפינג

רכבי שטח הם הפרטנטרים המושלמים לאוהבי טיולים וקמפינג. הם מציעים את החופש לגלות יעדים מרוחקים ולפגוש מקומות שלא יהיו נגישים עם מכונית רגילה.   הנה